Gastronomické speciality

Království perníku

Neděle 20.8.2017 DOLNÍ BEČVA - HORNÍ BEČVA 2:2 (1:0) PK 3:1

Report z bečvanského derby
V neděli jsme hráli na Dolní Bečvě a bylo to derby tak jak se patří. Papírově jsme asi měli být jednoznačně favorité, ale v derby je vždy obvykle všechno jinak, domácí oproti minulému zápasu překopali sestavu a výsledek se brzo dostavil. Od samého začátku na nás domácí vyrukovali s velmi tvrdou hrou, kterou rozhodčí hlavně v samém začátku hodně toleroval a tím pádem jsme nebyli schopni si vytvořit pořádnou kombinaci a ohrotit domácího brankaře. Ve 20minutě se nám sice podařila pěkná akce zakončená střelou do tyče, ale jak to ve fotbale bývá, opět platilo, nedáš dostaneš. Domácí ihned z protiútoku zakončili rychlý útok a rázem vedli 1:0. Navíc se nám záhy zranil Pavel Roman a tak až do konce poločasu jsme byli jak opaření a naše hra byla velmi špatná. Ve druhé půli jsme si zvýšeným pohybem vytvořili i nějaký tlak, domácí povětšinou jen odkopávali, ale vyrovnávací branku jsme nedokázali vstřelit. Byli to opět domácí, kteří v 55 min z ojedinělého útoku zvýšili na 2:0 a v tuto chvíli to s námi vypadalo hodně bledě. Až poslední půlhodinu jsme konečně začali hrát to, na co máme. Pomohli nám k tomu i domácí, kteří opět po několikátém faulu na Filipa dostali červenou a z trestného kopu z hranice šestnáctky snížil Tomáš Vaníček na 1:2. Dále jsme domácí mačkali jak citron a po tečované střele Tomáše jsme srovnali na 2:2. Před koncem zápasu jsme mohli strhnout vítězství na svou stranu, ale proti byla opět tyč domácí branky. Utkání tak skončilo nerozhodně a následných penaltách jsme totálně vyhořeli, tři jsme nedali a tak bod navíc nemáme.

Velkou pochvalu zaslouží naší příznivci, kteří dorazili v hojném počtu a po celý zápas nás vydatně povzbuzovali.

Branky: 2x Tomáš Vaníček

Sestava: Kryštof Jalůvka- Kuba Grenar (75´Lukáš Mužátko), Vašek Dobeš, Roman Pavel (25´Radim Polách), Staňa Ondruch , Honza Koňařík (55´Patrik Kubáň), Tomáš Vaníček, Kuba Vašut (80´Ondra Bártek), Martin Ondruch, Filip Zetocha, Adam Solanský a připravený ještě byl Tomáš Randa

Příští neděli 27.8. hrajeme od 16:30 hod doma proti Lhotce n.